O firmie

telewizja-dla-domu

Kiedy budujesz dom myślisz na pewno o oknach, dachu ….. Twoje myśli nakierowane są na szczęśliwe, spokojne życie w gronie rodzinnym… i wtedy pojawia się zamysł „jak miło będzie przysiąść w salonie na kanapie przy TV” , ale pewno nie masz czasu, aby zainstalować te wszystkie kabelki, przewody, wtyczki, uchwyty, anteny no i jeszcze synchronizacja anteny satelitarnej z dekoderem uuuch „masakra”.

I w tym miejscu nasza firma mile cię zaskoczy –systemysatelitarne.pl zrobią to wszystko za Ciebie: przystosujemy twój dom do miłego „poleniuchowania na kanapie”.

Zakładając firmę systemysatelitarne.pl myśleliśmy właśnie o Tobie i o Twoim wolnym czasie spędzanym przy ulubionych programach w TV. Bez względu z jakich platform korzystasz: Cyfrowy Polsat, Telewizja N, Cyfra+ czy telewizja na kartę – zaadaptujemy ją dla Ciebie, aby nic Ci już nie przeszkadzało w odbiorze najciekawszych programów.

Działamy na terenie Katowic, Sosnowca, Czeladzi, Strzemieszyc, Dąbrowy Górniczej, Zawiercia, Pyrzowic, Przeczyc, Psar, Boguchwałowic, Grodzca, Sarnowa, Będzina  i miast ościennych oferując kompleksową usługę od montażu anteny satelitarnej, anteny DVB-T(naziemna telewizja cyfrowa) po pełne uruchomienie odbioru.

Systemy Satelitarne.pl
Kompleksowe rozwiązania telewizyjne dla twojego domu!